Proje Taşımacılığı

Cemiloğlu Nakliyat Petrol Ürünleri Ticaret Aş, yüksek tonajlı gemi tahliye, tahmil, depolama ve nakliye hizmetleri konusunda birçok organizasyon gerçekleştirmiştir. Her yıl ortalama 250.000 ton Big-Bag ve Sling-Bag adlı çimentoyu İskenderun Demir Çelik limanındaki gemilere güvenli bir şekilde sevkiyatını sağlamıştır.

2002 yılında başlayan ve hala süregelen Karaman - Ermenek barajında dökme çimento temini ve nakliye hizmetini sağlayarak bu projeyi de başarıyla tamamlamıştır.

2005 yılında yapımına başlanan Ankara - Eskişehir hızlı tren projesinde çok önemli bir rol üstlenerek hattın 106 km sinin Balast ve Subbalast zemininin nakliyesini 2 yıl 5 ay 3 gün gibi kısa bir sürede tamamlamıştır. Bu süreç boyunca 3.233.418 ton muhtelif kazı dolgusu malzemesi yüklemiştir.

Adana - Ankara arasında yapılan Limak A.Ş.nin yürüttüğü otoban projesinde de dökme çimento nakliye hizmetine başarıyla devam etmektedir.

2008 yılında Adana- Feke ilçesinde başlayan Feke 2 baraj yapımının dökme çimento ve kül nakliyesini de hala gerçekleştirmektedir.

Okunma 2588 kez
Bu kategorideki diğerleri: « Araç Parkı